Opinie naszych klientów

Polecam z całego serca i zdecydowanie ocena 5 gwiazdek dla firmy to za mało. Jeżeli byłaby taka możliwość dałabym dziesięć razy więcej. Profesjonalizm, terminowość i perfekcyjne wykonanie bez wątpienia to najważniejsze cechy firmy Kalbot. Jestem zachwycona jak profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół można przez wszystkie etapy przeprowadzić klienta. Począwszy od złożenia zamówienia po jego ostateczną realizację firma Kalbot osiagneła poziom mistrzowski. Z całego serca polecam i zdecydowanie skorzystam jeszcze niejednokrotnie, ponieważ takich fachowców ze świecą szukać.

Sylwia
05/12/2023

Kupiłam parasol plażowy, który upiększy mój ogrodowy bar Aloha. Przepięknie i solidnie wykonany. Od producenta przed zamówieniem otrzymałam wszystkie niezbędne informacje na temat produktu, firma pomogła mi również w znalezieniu transportu który pomimo odległości dostarczył parasol do Poznania. Na wiosnę montaż.
Dziękuję i polecam wszystkim takie piękne parasole!

Anna
15/03/2023

Firma Kalbot stanowi przykład właściwej współpracy z klientem. Zlecenie zostało wykonane bardzo profesjonalnie, z należytą starannością i bez jakichkolwiek opóźnień. Wykonawca podczas realizacji umowy brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przez nas uwagi. Firma zdecydowanie godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Dziękujemy.

Halina
13/11/2022

Super firma. Prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam serdecznie.

Jarosław
05/10/2022

Dodaj swoją opinię

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagany

pola oceny

Masz pytania?

Naszą największą zasadą jest dbanie o dobro klienta.

Scroll to Top